Naši učenici na državnom Natjecanju iz geografije

Autor: Administrator , 9. 5. 2018.

Državno Natjecanje iz geografije 2018. održano je od 23. do 25. travnja 2018. u Gimnaziji Vukovar u Vukovaru

U pratnji mentorice Radmile Čirko, profesorice geografije, na natjecanje  su pozvani naši učenici : Pia Pilipović, učenica petoga razreda te učenici šestoga razreda Doria Bušić i Luka Protupilac.  U natjecateljskom dijelu programa pisali su pisanu provjeru znanja(ispit) i rješavali praktični rad. U sklopu posebnog dijela programa državnog Natjecanja za učenike i njihove mentore organiziran je terenski obilazak grada Vukovara te posjet ustanovama kako bi se upoznali s geografskim obilježjima grada te posebnostima njegovoga povijesnog i suvremenog razvoja.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr