Sijač sreće

Autor: Ivana Džalto, 8. 2. 2014.

U srijedu, 5. veljače, u našoj je školi gostovao glumac Dubravko Sidor koji je učenicima trećih razreda izveo monodramu "Sijač sreće" prema tekstu Božidara Prosenjaka.

Ova predstava "neslužbeno" je označila početak našeg rada na projektu "Sreća", u kojem će u ožujku sudjelovati svi učenici i učitelji naše škole.

Djeca su uživala u ovoj kazališnoj izvedbi, što se najbolje vidi na njihovim nasmijanim licima na fotografijama priloženim u fotogaleriji. Budući da je predstava interaktivna, i sami su u njoj sudjelovali. Možemo samo zaključiti da nikad nije naodmet "posijati" malo sreće u jedan uobičajeni školski dan.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr