Finale međunarodnog projekta "Žogarije" u Klagenfurtu

Autor: Željkica Milić Pešec, 14. 6. 2014.

Na međunarodnom finalu "Žogarije" u Klagenfurtu 13.VI.2014. sudjelovalo je osam ekipa iz Austrije, Slovenije, Crne Gore, Bosne i Hercegovine, Mađarske i Hrvatske. Naših 29 učenika predstavljalo je Hrvatsku, a u ukupnom poretku zauzeli su 5. mjesto. Čestitamo svima.  Više pod opširnije.

Program se odvijao na Neuer Platzu u Klagenfurtu od 8 do 13 sati, nakon dodjele medalja i pehara uslijedio je ručak u školi domaćina, a zatim posjet Minimundusu.

Hrvatsku, Zagreb i našu školu predstavljali su učenici: Pino Rečić, Niko Kolak, Helena Kiš, Antonio Lovrenović, Lucijan Lončar, Vito Stanić, Marko Vujatović, Marta Mikšić, Patrik Vranješ, Antonio Krištić, Lucija Urek, Petar Pezer, Leon Marasović, Fran Štimac, Lara Bonacci, Leon Grdinić, Hanna Sušić, Darija Kovačec, Gala Gostimirović, Nika Mirković, Karlo Orlović, Lukas Jelić, Marko Kolenc, Mirko Šoštarić, Luka Čičak, Kristijan Kozomara, Ida Rakitničan, Helena Klikovac, Andrej Lovrenović.

U pratnji su bili : roditelj Vladimir Kiš, učiteljice Nives Mikolčević i Lidija Jadrešić, profesor Nenad Kljaić, profesorice Tanja Putnik i Željka Milić Pešec i ravnateljica Nevenka Protega.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr