Dan sjećanja na žrtvu Vukovara

Autor: Administrator , 14. 11. 2014.

U utorak, 18. studenoga, obilježit ćemo Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

Ove godine, umjesto kupovanja svijeća, odlučili smo pomoći Vukovaru prikupljanjem donacija za trgovinu koja dijeli hranu siromašnim građanima Vukovara.

U utorak, 18. studenoga, obilježit ćemo Dan sjećanja na žrtvu Vukovara.

Svi koji žele sudjelovati u ovoj humanitarnoj akciji, umjesto svijeće, mogu donirati 10,00 kuna,  ili više ukoliko žele. Škola će za svaki razred kupiti jedan lampaš koji ćemo simbolično zapaliti u utorak. Ujedno ćemo obilježiti i Međunarodni dan tolerancije.

Sav donirani novac bit će uplaćen na žiro-račun vukovarske trgovine za siromašne.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr