Čestitamo našim malim glumcima!

Autor: Ljubica Subašić Pavelić, 22. 1. 2015.

Na općinskoj razini smotre LiDraNo naša je dramska skupina nižih razreda oduševila prosudbenu komisiju i upućena je na županijsko natjecanje.

Dramska skupina izvela je igrokaz "Bijeg uz brijeg", nastao prema istoimenoj slikovnici naše knjižničarke Marine Vujčić, koju su za ovu izvedbu prilagodile i dramatizirale voditeljice dramske skupine Lidija Jadrešić i Ivanka Grbeša.

U "Bijegu uz brijeg" nastupaju Teo Križanić, Iva Lovrić, Mara Majić, Evan Marić, Lukas Bjelica, Doria Bušić, Vita Grgurić, Petra Plavšić i Lovro Vjekoslav Topić te Ivan Belošević (glumački "gost" iz 6. razreda).

Čestitamo i učenicima i njihovim voditeljicama, te navijamo za što bolji plasman na županijskoj razini natjecanja!

U prilogu možete pogledati slike, a na poveznici pogledajte snimku!

Priloženi dokumenti:
LiDraNo.zip (5.41 MB)

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr