Sretno osmaši!

Autor: Administrator , 1. 7. 2015.

U utorak 30. lipnja 2015. svečano smo se pozdravili s našim dragim osmašima...

U utorak 30. lipnja 2015. nakon kratkog dvogodišnjeg druženja službeno smo se pozdravili s našim osmašima i roditeljima. U veselom i svečanom ozračju osmaše je pozdravila ravnateljica ( i bivša razrednica) Karmen Lukinac Petrinec, potom su razrednice Željka Milić Pešec i Ružica Lukić čestitale svojim učenicima podijelivši svjedodžbe i pohvalnice uz čestitke svih predmetnih profesora. S posebnim ponosom istaknuti su učenici koji su primili povelju škole, odnosno sve razrede prošli s uspjehom 5,00, to su Mia Bralić, Katarina Franić, Mirta Medak iz 8.a, te Val Vrbić iz 8.b.

Podsjećamo učenike i roditelje da će se potpisivanje prijavnica održati 8. srpnja 2015. od 12:30 do 15:00, odnosno 9. srpnja 2015. od 16:00 do 18:00 sati.

Svim našim osmašima još jednom čestitamo i želimo puno sreće i uspjeha!

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr