Luka Protulipac osvojio prvo mjesto na državnom Natjecanju iz geografije

Autor: Administrator , 24. 4. 2017.

Već godinama raduju nas uspjesi naših učenika na Natjecanju iz geografije i njihove mentorice Radmile Čirko. I ove godine su nas razveselili.

Nakon održanih školskih i županijskih razina na 24. državnu razinu Natjecanja iz geografije pozvano je 126 natjecatelja i 102 mentora. Od toga 62 učenika osnovnih škola, među njima četvero naših učenika: Vita Grgurić i Karlo Zdunić iz 5. a, Luka Protulipac iz 5. c i Tin Salopek iz 7. a.

Državno Natjecanje održano je u Topuskom od 10. do 12. travnja 2017. godine.  I ove godine naši su učenici postigli izvrsne rezultate. Osobito se ponosimo uspjehom Luke Protulipca koji je osvojio 1. mjesto i potvrdio da je najbolji u primjeni  geografskih znanja i vještina u kategoriji 5. razreda.

Čestitamo svim učenicima koji su predstavljali našu školu, a još jednom posebne čestitke našem Luki za ostvareno prvo mjesto kao i njegovoj mentorici, profesorici Radmili Čirko.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr