Sličice iz nastave 4. c razreda

Autor: Administrator , 5. 5. 2017.

Satovi Prirode i društva zanimljivi su, često izvan razreda i na njima učenici mnogo toga nauče kroz zabavu i druženje. Slijedi nekoliko sličica iz nastave 4. c razreda.

Bonton na internetu

U sklopu projekta Bonton učenici 4. c razreda i njihova učiteljica Jasenka Novosel proučavali su pravila pristojnog ponašanja na internetu i o opasnostima koje prijete od nepromišljenoga služenja internetskim izvorima te izradili plakate o inernetskom bontonu.

Herbarij

Na nastavi Prirode i društva učenici 4. c proučavali su i sakupljati biljke koje rastu i cvjetaju na obiližnjim travnjacima. Kao rezultat njihova rada nastali su ovi lijepi herbariji.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr