Naši učenici gostovali u OŠ Alojzija Stepinca u Krašiću

Autor: Administrator , 5. 5. 2017.

Naši učenici, njih dvanaest,predvođeni učiteljicom Tjelesne i zdravstvene kulture Željkom Milić Pešec i ravnateljicom  Karmen Lukinac Petrinec, gostovali su u Osnovnoj školi Alojzija Stepinca u Krašiću na sportskim susretima.

Domaćini iz Krašića po dolasku su nas proveli kroz svoju školu i vanjski prostor, vidjeli smo vrt, park i pčelinjak. Nakon ručka uslijedila su sportska natjecanja. Natjecali smo se u štafetnim igrama vođenja lopte, skakanju u vreći, provlačenju kroz prepreke i igri graničara. U sportskom i prijateljskom ozračju gledatelji su bodrili sve sudionike. Domaćinu smo uručili zahvalnice i poklone, a oni nama svoje uratke iz učeničke zadruge.

Prijateljski posjet školi, koja nosi isto ime kao i naša, dugo ćemo pamtiti.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr