Prvi hrvatski tjedan igre go

Autor: Administrator , 10. 5. 2017.

Prvi hrvatski go tjedan, tjedan posvećen drevnoj istočnjačkoj igri go, održat će se od 8. do 14. svibnja 2017. godine u sklopu projekta "Go - igra koja nas uči razmišljati" u Zagrebu, Kutini, Lipovljanima i Velikoj Gorici.

U suradnji s Hrvatskom igo udrugom u sklopu projekta organizirano je i Otvoreno prvenstvo Hrvatske, a domaćin Prvenstva bit će naša škola, OŠ Alojzija Stepinca, 14. i 15 svibnja 2017. godine. Prvenstvo ima mnogo popratnih događaja kojima se mogu pridružiti i oni koji do sada nisu igrali go. Pozivamo sve zainteresirane da se upoznaju s ovom drevnom zanimljivom istočnjačkom igrom. Detaljan raspored događanja možete pročitati na našoj poveznici.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr