Rezultati literarnog natječaja za Valentinovo

Autor: Administrator , 19. 2. 2018.

Tradicionalni literarni  valentinovski natječaj zaključen je 14. veljače, na samo Valentinovo. Ove godine naši su se učenici u velikom broju uključili svojim radovima.

Ove godine naši su se učenici u velikom broju uključili  svojim radovima. Pristiglo je 47 radova učenika od 2. do 6. razreda, uglavnom pisanih u stihu. Bilo je tu i činkvina, ali i kratkih proznih zapisa. Između toliko radova bilo je teško izabrati najbolje. Brojem pristiglih radova istakli su se 3. c razred, 5. c razred i 6. c razred  koje pohvaljujemo.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na vratima knjižnice. Tamo možete i pročitati nagrađene radove. Dodjela nagrada održat će se u četvrtak, 22. veljače veljače u 12 sati u školskoj knjižnici.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr