Tribina „Ah, ta komunikacija!“

Autor: Željkica Milić Pešec, 14. 2. 2024.

Služba za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ „Dr. Andrija Štampar“ organizira Tribinu pod nazivom „Ah, ta komunikacija!“ koja će se održati 26. veljače 2024. godine s početkom u 18:00 sati putem You tube kanala. Pojmove kao što su: dobra, kvalitetna i jasna komunikacija čujete gotovo svakodnevno. Pitanje je jesu li vam objašnjenja tih pojmova dovoljno jasna i primjenjujete li savjete vezene uz komunikaciju? Tribinu će voditi mr. sc. Snježana Šalamon, dipl.socijalna radnica. Molimo da se prijavite putem elektronske pošte na adresu: andreja.radic@stampar.hr.

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr