Završnica valentinovskog literarnog natječaja

Autor: Andrijana Milak, 15. 2. 2024.

Jučer, 14. veljače održana je dodjela nagrada u školskoj knjižnici povodom valentinovskog literarnog natječaja koji se tradicionalno održava u našoj Školi. U komisiji za odabir najboljih pjesama bile su školska knjižničarka Andrijana Milak, učiteljice Hrvatskoga jezika Ana Župan i Barbara Dorotić te učiteljica razredne nastave Marijana Kristić koje su odlučivale o pobjedničkim pjesama. Ocjenjivalo se pisanje u skladu sa zadanom temom, cjelovitost pjesme čiji su dijelovi morali biti povezani, odabir motiva te ukupan dojam. Zadatak nije bio lak, ali odluka se morala donijeti pa smo prema tome nagradili sljedeće učenike i radove:

1. nagrada: Petra Turuk

2. nagrada: Roza Huljev

3. nagrada: Mihael Sutlar

4. nagrada: Marla Mustapić.

Za izrazitu kreativnost i trud posebno su pohvaljeni učenici Iva Janković, Franka Burul, Franka Šiško i Marin Škerlj.

Čestitke pobjednicima i hvala svima na trudu i prekrasnim pjesamama koje su uveličale Valentinovo u našoj Školi. heart

U prilogu se nalazi i pjesmarica sa svim pristiglim pjesmama na natječaju te je možete proširiti i prelistati.

Autorica: Andrijana Milak, školska knjižničarka

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr