Općinska razina natjecanja LiDraNo

Autor: Andrijana Milak, 16. 2. 2024.

Nakon održane školske razine, učenici 4. b razreda sudjelovali su na općinskoj razini natjecanja LiDraNo u pratnji učiteljica Lidije Jadrešić i Ivanke Grbeše. Uz 22 pojedinačna izvođača i 11 skupnih izvođača naši su učenici dali sve od sebe. Učenica Katja Širić bila je odlična u izvedbi monologa Baš me briga. Dobila je velike pohvale žirija.

Učenici Zoe Carla Čović, Tija Darapi, Ema Kukić, Josip Kvakić, Marta Miletić, Šimun Nevistić, Rebeka Nizić, Andrea Pehar, Jana Šarac i Petra Šiško predloženi su za županijsku rainu natjecanja sa skupnom scenskom igrom Život jedne muhe.

Također, na županijsku razinu automatski je plasiran i prošlogodišnji digitalni školski list Lojzek čija je glavna urednica učenica Klara Dropulić pod mentorstvom Ane Župan.

Svima želimo puno sreće!

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr