Državno Natjecanje iz informatike

Autor: Andrijana Milak, 18. 4. 2024.

Državno Natjecanje iz informatike održalo se u Vodicama, od 9. do 12. travnja. Učenici i mentori iz cijele zemlje natjecali su se u kategorijama Logo, Primjena algoritama, Digitalne kompetencije, Osnove informatike i Razvoj softvera, od 5. do 8. razreda. Organizatori natjecanja su Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Agencija za odgoj i obrazovanje i Hrvatski savez informatičara. S ponosom javljamo da je naš učenik Vito Matković pod mentorstvom Marte Radonić u kategoriji 5. razreda LOGO osvojio visoko 3. mjesto. Čestitamo od srca učeniku i mentorici na ovom velikom uspjehu!

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr