Naši učenici na Festivalu dječje knjige

Autor: Administrator , 28. 5. 2018.

I ove godine naši su učenici sudjelovali na 11. Festivalu dječje knjige u organizaciji Centra za kulturu Trešnjevka.

Po prvi put bio je organiziran literarni natječaj Knjige nije hrana, ali je poslastica na kojem su učenici sudjelovali svojim literarnim radovima. 25. svibnja  održana je svečanost dodjele nagrada najboljim radovima prema mišljenju povjerenstva. Na natječaj je stiglo preko 300 radova, a rad  jedne naše učenice je pohvaljen. Naši učenici sudjelovali su u programu, uz Hrvoja Zalara, Kazalištem sjena, na poseban zahtjev organizatora,  monologom o Maloj sireni i dinamičnim plesom Thunder. Bilo je svečano i veselo. Veselimo se budućoj suradnji!

Osnovna škola Alojzija Stepinca Zagreb / Palinovečka 42, HR-10000 Zagreb / www.os-astepinca-zg.skole.hr / ured@os-astepinca-zg.skole.hr